Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poglądy polityczne i religijne
Ja nie życzę jego dziecku, żeby nim było z takim ojcem Wink
Reply
Będę starał się wychowywać je,żeby o zostaniu homo nie pomyślało.

Widzę,że próbujecie zmienić moje zdanie,ale to przez to,że polskie media promują hipokryzję.

Ja uważam,że poglądów powinno trzymać się od urodzenia aż do śmierci i każdy ma prawo prezentować swoje.
Reply
Też sobie tego nie życzę. Cool I nikomu.
Reply
Heart 
Bo jak wiadomo to coś, na co się pewnego dnia wpada przy śniadaniu Big Grin Naprawdę sądzisz, że w naszym kraju ludzie wymyślaliby sobie bycie homoseksualistą? Ok, jestem w stanie uwierzyć w jakieś pseudogwiazdki i ludzi z parciem na szkło, którzy chcą się wylansować na orientacji. Ale to minimalny procencik, promilik. A myślisz, że Twój syn postanowiłby zostać gejem, wiedząc, jak podchodzi do tego jego ojciec? Chciałby sobie robić problemy?
Reply
Do puki mieszkałby w moim domu,wolałby się do tego mi nie przyznać.

Podejście jednego katechety z mojej szkoły jest bardzo dobre,takich ludzi powinno się leczyć jak najwcześniej.
Reply
Tylko nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że to nie zależy od wychowania.
Reply
Question 
Jeśli będzie wychowywany tak,że się nie przyzna to da radę wychować tak dziecko.
Reply
Tak tak. Najlepiej elektrowstrząsami i pornografią.

Czyli chcesz, żeby ewentualnie homoseksualne dziecko Cię znienawidziło i wyjechało po osiemnastce jak najdalej, żeby wreszcie żyć szczęśliwie Big Grin
Reply
Information 
Od kiedy katecheci mają u ciebie autorytet?

Homoseksualiści są nienormalni bo nie mogą spłodzić potomstwa, a to jest głównym założeniem seksu. Poza tym od 2000 lat normalny jest związek kobiety z mężczyzna a teraz zaczyna się ogłupiająca homopropaganda.
Reply
Ad.1
W takim razie nie nazywajmy tego chorobą. Niech to będzie uszczerbek psychiczny. Nie chodzi mi, że dziecko stanie się homosiem w normalnej rodzinie. Jeśli dihomosie (pary) otrzymają prawa do adopcji dzieci to te dzieci raczej też będą homosiami. To tak samo jak masz patologiczne rodziny. Dziecko wychowywane w takiej rodzinie nabędzie cechy patologiczne chcąc nie chcąc. Można więc zaryzykować stwierdzeniem, że taki uszczerbek psychiczny jest "zakaźny", a raczej przekazywany w relacjach rodzice->dziecko.

Ad.2
Sprzeczne z naturą = sprzeczne z jej prawami. Gwałcenie tych praw już powinno być karalne, a oni chcą tolerancji od normalnych ludzi? No chyba nie od myślących.
Każda sprzeczność z naturą jest nienormalna, nie każda nienormalność jest sprzeczna z naturą.
Nie zdejmę swoich ubrań bo to nie gwałci praw natury. Nie zaburza jakiegoś pierwotnego jej cyklu, który trwać musi.
Wydaje mi się, że Ty bierzesz tutaj naturę jako drzewa i krzaki. Aha i Nizinę Amazonki, która jest "płucami świata" i jej wycinanie zwiększa efekt cieplarniany. No way, you're kidding.

Ad.3
Odsyłam do 1.

Ad.4
Uczepiłeś się bardziej religii, a mi chodziło żebyś uczepił się tego drugiego. Religia swoją drogą, ale jeśli typek chce mieć dziecko z drugim typkiem, bo ma nierówno pod sufitem, to ja mam mu na to pozwalać? Pisałem już milion razy, napiszę jeszcze raz.
Homosie chcą aby ich uszczerbek stał się normalny, powszechny. Chcą go kontynuować. Nie mogąc samemu płodzić potomstwa będą się uciekać do bardziej radykalnych metod, których rozpowszechnienie może być katastrofalne w skutkach.
Piszę o abstrakcjach? Poczekaj paręnaście, parędziesiąt lat, jeśli będzie więcej ludzi jak Ty.

Harlok:
In-vitro, adopcje, banki nasienia to tylko niektóre z tych rzeczy.
Przy obecnym rozwoju technologicznym daję 20 lat i wszechobecne będą przeszczepy wszystkich organów niezbędnych do rodzenia dzieci przez mężczyzn. Może klonowanie wybranych okazów? Taka alternatywa dla kobiet.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)