Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poglądy polityczne i religijne
Kilka* procent ssaków jest homo. Mówię tutaj o wszystkich gatunkach. To występuje w przyrodzie i to jest naturalne. Jak wiesz, ludzie to też ssaki. To że ktoś jest homoseksualistą, nie znaczy, że tego chce, po prostu taki się urodził. Już w historii mówimy o homo. Także takie przypadki zdarzały się jeszcze pne.
Myślisz, że to kwestia wychowania? Nie sądze. Homoseksualiści to tolerancyjne osoby w większości. I na pewno nie zmuszaliby swojego dziecka do pójścia tą drogą - wiedząc ile sami musieli przejść. A skoro dziecko jest od urodzenia hetero, i pomimo tego że wychowuje się w homoseksualnej rodzinie, to kiedyś taki syn przyjdzie i powie:
- Tato... tato. Mam dziewczynę.
Rozumiesz o co mi chodzi? Wychowanie nie ma tu wpływu tylko czynnik genetyczny.

* - bo nie pamiętam dokladnie.
Reply
Star 
Co do tego tłumaczenia dzieciom - dzieci to przecież, no, dzieci, i jeśli rodzice nie będą im wtłaczać swoich uprzedzeń, to dzieci ich nie nabędą gdzieś do wieku nastoletniego, dopóki nie zaczną się bardziej rozbudowane relacje z rówieśnikami i nauczycielami o różnych poglądach. Dziecko nie ma takiej manii seksu, religii, polityki itd., jak dorosły, dla niego to, czego się dowiaduje o świecie, jest po prostu jego elementem.

"Mamo, dlaczego Marek ma czarną skórę?" "Bo niektórzy ludzie mają czarną, u nas jest ich mało, a niektórzy białą, to większość." "Aha" *idzie się bawić*

"Tato, dlaczego Marek ma dwie mamusie, a ja mam mamusię i tatusia?" "Bo większość dzieci ma mamusię i tatusia, ale niektóre tylko mamusię, tatusia, lub dwie mamusie, jest różnie." "Aha" *idzie się bawić*

I nie mówię tu, żeby mówić dziecku, że łohohoho, homoseksualizm jest równą orientacją pod względem liczebności i w ogóle jest w kółko na ulicy, tylko powiedzieć jak jest - bywa. Zdarza się. Ukrywanie tego przed dzieckiem sprawi, że jak odkryje, będzie miało fakt istnienia za coś nienależącego do jego świata, z czym trzeba walczyć. Uświadomienie, że tak, gdzieś tam istnieje, chociaż nas (rodziców) i większości znajomych nie dotyczy - sprawi, że dziecko przejdzie nad tym do porządku dziennego.

I wiem, może się wydawać, że to dziecko przeciągnie na tęczową stronę - ale po zastanowieniu, większość rodzin jest hetero, ma znajomych hetero, są dziadkowie, babcie i wujostwo hetero, czasem tylko znajdzie się jakiś okazjonalny homoseksualista, z którym się utrzymuje kontakt. To sprawia więc, że, jak mówiłam - dziecko zarówno wie, że zjawisko odmienności istnieje, jak i jest bombardowane oczekiwanym przez rodziców, heteroseksualnym wzorcem, do którego najprawdopodobniej będzie predestynowane się dopasować.

Wydaje mi się to całkiem neutralnym światopoglądowo rozwiązaniem? Smile
Reply
Miło mi, że dzięki mnie temat odżył i zdążyliście naspamować całą stronę. Ale wzywam do pokoju- Pax, panowie, pax, panie! Jak pewnie szanowne gremium zdążyło zauważyć, prawda i racja każdego z was przewyższa prawdę i rację każdego innego. Na tym forum sprawa homosi jest tematem żywo komentowanym, nie wiem, dlaczego. Co się nimi tak przejmujecie? Mi ich zwyczajnie żal, że zamiast zachwycacć się płcią przeciwną gniją w tym samym sosie. Zwyczajnie mi żal ich, tak samo jak tych, którzy preferują, powiedzmy owce. Różnica polega tylko na poziomie odchylenia, zboczenia. Bo zdrowi ludzie to nie są.

Moi drodzy. Jeszcze rok temu pewnie bym chciał dyskutować i udowaniać, że mam rację, a potem denerwować się, że białe wcale nie jest dla was białe. Ale dziś jestem spokojny, bo i tak decyzje podejmujemy nie my, tylko ulica. Jak ulica się zaktywizuje, to zatrzyma wszystkie chore postanowienia chorego rządu. Zdaję sobie sprawę z tego, że ze spontanicznymi apelami, manifestacjami, demonstracjami, że z aktywnością społeczną macie niewiele wspólnego i nigdy nikt was nie usłyszy, więc się nie przejmuję tym naprawdę dziwnym zdaniem niektórych z was.

Lewica z natury i ideologii jest leniwa. Nic się jej nie chce. Dlatego oni nigdy nie wyjdą na ulicę walczyć. A nawet jeśli, to czekam. Z tysiącami innych. Radykalizm i nacjonalizm zwycięży. My zwyciężymy.

Czołem!

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/563388_410734162343352_945955745_n.jpg
Reply
Co sądzicie o kapitalizmie?
Reply
Quote:I czy mógłbyś się nie wypowiadać z nienawiścią? Rozumiem, że to twoje poglądy i w ogóle, ale to dosyć nieprzyjemne twierdzić, że masz nadzieję, że w polsce nie ma 5% gejów, zupełnie jakby byli egipską plagą zesłaną na nas.


Dla mnie to jest plaga. ^^
Reply
Masz słuszna nadzieję, w Polsce zboczeńcy seksualni to 0.5%. Ale rząd najchętniej widziałby 50%. To jak z Marszem Niepodległości- było ponad 80 000, rząd podał, że 20 000.
Reply
Ja tam znam tylko jednego pe... znaczy geja.

(2013-02-10, 12:19:07)Earendur Wrote: Masz słuszna nadzieję, w Polsce zboczeńcy seksualni to 0.5%. Ale rząd najchętniej widziałby 50%. To jak z Marszem Niepodległości- było ponad 80 000, rząd podał, że 20 000.


Dobrze gadasz Farmaceuta.
Reply
Homoś dla mnie nie rożni się niczym od pedofila,przyjęto bycie hetero za coś normalnego i tak powinno być.

Gorzej jak homośi narodzi się więcej,wygrają w super systemie demokratycznym i homośie będą uznawani za normalnych.
Reply
Angry
Reply
Nigdy nie narodzi sie ich więcej. To nie jest możliwe z pktu widzenia choćby natury. Trzeba tylko pilnować, by mniejszośc nie była w stanie narzucać swojej racji większości. Bo mniejszość to zawsze mniejszość, powinni się podporządkować większości.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)