Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poglądy polityczne i religijne
Pedofila to całkiem inna klasa... Pedofil najczęściej dopuszcza się na takim dziecku gwałtu. Pomyśl jak takie dziecko musi mieć potem zniszczoną psychikę i życie. Krzywdzi się niewinną osobę tylko dlatego, żeby zaspokoić swoje chore żądze... Tak jak jest teraz zrobione prawnie jest w dobrze. 10-15 letnie dzieci nie powinny zawierać małżeństw, bo naprawdę większość nie jest do końca świadoma tego co robi i, że rzutuje to na ich całe życie...

Homo robią to za zgodą obojga partnerów, więc to trochę inna sprawa...
Reply
Szacunek to nie jest tolerancja, mogę kogoś tolerować jednak nie muszę mieć do niego szacunku. Co do tolerancji jest jeden bardzo mądry cytat Smile

Tolerancja oznacza dzisiaj wymuszanie akceptacji.(...) „dzisiaj” oznacza ona już nie cierpliwe znoszenie czegoś czym np. się brzydzę, w imię jakiejś wyższej racji. Dzisiaj tolerancja ma oznaczać zakaz brzydzenia się, ma oznaczać przymus zmiany poglądów i upodobań, zaś organizowanie „parad” ma na celu osłabianie woli oporu.
Autor: Stanisław Michalkiewicz, felieton Jądro Ciemności
Reply
Nie, ale krzywdzą dzieci widzące ich razem, dzieci, które będą chcieli adoptować, a jeśli to się rozwinie to własne dzieci.

Killeras:
Żądze homoseksualistów są sprzeczne z naturą, więc chore.
Reply
to z naturą było przytaczane miliony razy i miliony razy była ta sama odpowiedź: Homoseksualizm występuje wśród innych gatunków zwierząt

Jak krzywdzą dzieci widzące ich razem? Był kiedyś na ten temat bardzo mądry cytat pewnego komika amerykańskiego znanego jako Louis C.K. który teraz pozwolę sobie przytoczyć:
http://imgur.com/gallery/eVBBh
Reply
Homoseksualizm wśród zwierząt jest spowodowany chęcią rozładowania napięcia seksualnego gdyby podstawić takiemu pod nos karton z otworem to i tak by zrobił swoje.
Reply
No. Ale jest, więc sprzeczny z naturą nie jest.
Reply
Heart 
Weź to przetłumacz, a nie. :c

Farmaceuta:
Homo byli od zawsze i będą. A jeśli nazwać wszystko poza aktem kobieta-mężczyzna, który prowadzi do prokreacji chorobą to seks dwa razy w tygodniu to już choroba i dewiacja. To samo inne jego odmiany nie prowadzące do zapłodnienia. To taka choroba. :<

A co do dzieci. Jak zostanie skrzywdzone dziecko, które widzi dwóch trzymających się za ręce kolesi?
Reply
Pozwolę sobie zamienić wszelkiego rodzaju wulgaryzmy na wyraz "diabelne", dobrze?

"To nie ma ŻADNEGO wpływu na twoje życie. Co cię to obchodzi?! Ludzie próbują mówić o tym, jakby to był problem społeczny. Czasem widzisz kogoś, kto pojawia się w talkshowach i mówi "Jak mam wytłumaczyć moim dzieciakom, że dwaj mężczyźni się żenią?"...
Nie wiem. To twoje diabelne dziecko, ty im do diabła powiedz. Czemu miałby to być problem kogokolwiek innego? Dwaj goście się KOCHAJĄ, ale nie mogą się pobrać bo TY nie chcesz pogadać ze swoim brzydkim bachorem przez diabelne dwie minuty?"
Reply
Chyba nie zrozumiałeś tego z naturą. Natura nie jako przyroda i jej patologie. Człowiek jest stworzony do życia i współżycia z osobą płci przeciwnej, więc każde odsunięcie od normy powinno być zwalczane jako choroba.

A co do tego cytatu to on nie wnosi nic nowego, bo to nie zmienia faktu, że dalej nie będę potrafił wytłumaczyć dziecku czemu ma się oglądać za płcią przeciwną.
Reply
Mnie w sumie w Homo, boli tylko to, że o tym wszystkim tak głośno krzyczą. To lekka przesada jeszcze trochę, wejdzie mi się z butami do domu, każe poprzeć związki Homoseksualne jeśli odmówię argumentując, że mi to obojętne, dostane piętno nietolerancyjnego prawicowca. To jest najgorsze.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)