Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poglądy polityczne i religijne
No.
Starek:
Przepraszam za wy w takim razie. Założyłem, że jesteś prawicowy. Jakże niedobrze być omylnym człowiekiem. Przepraszam. No, ja się zgadzam. Prawdopodobnie masz więcej szacunku do ludzi niż ja, bo ja nie miewam szacunku do wielu gatunków ludzi, na ten przykład hipokrytów czy ludzi skorych do wojaczki. Ot, takie życie. Jestem pewien, że ty też do wielu nie masz szacunku, bo, jak wiesz, szacunek to coś, na co zwykle trzeba zasłużyć. Oczywiście szacunek nie równa się tolerancji i zrozumieniu.

Bo dziecko dziesięcioletnie rzeczywiście nie wie, co robi. Zresztą, prawo naturalne trochę się tu kłóci z opcją małżeństwa. Nie tyle fizyczne, co psychiczne. Dziesięciolatek nie jest gotowy na małżeństwo. Zdarzają się okazy gotowe fizycznie, ale psychicznie raczej wątpię.

Ale ja ci mówię, że jak chcesz, to idź się ożeń z drukarką. Tylko mi udowodnij, że ona też chce.
Reply
A za legalizacją pedofilii?
Reply
Jeśli potrafi udowodnić w sądzie, że za obustronną zgodą a osoba niepełnoletnia była gotowa psychicznie i fizycznie na związek to nie wiem co w tym złego.
Reply
Motyw psa odpuściłeś Cool. U mnie szacunek każdy ma z góry, może go ewentualnie stracić, chcąc przenosić me moralne góry.

Bawię się w pseudorymy, bo będę nagrywał rap o "zniszczonych koszach po weekendzie"
Reply
Wszystko. Tu nie chodzi o 15-letnie dziewczyny, tylko dzieci w wieku przedszkolnym/podstawówka. Takie dzieci zaczynają rozumieć świat mniej więcej od ósmego roku życia.
Reply
Czyli jeśli homosie nie krzywdzą siebie nawzajem to uważasz, że nikogo w otoczeniu też nie?
Reply
Prawica nie ma problemu z waginosceptykami ze względu na to, że są inni, tylko dlatego, że to swoją inność próbują narzucić jako normalność. Żądają nie tolerancji, tylko afirmacji.

No i rozpatrując szerzej, polityczny homoseksualizm jest częścią ideologi neomarksistowskiej, co z prawicą nie ma nic wspólnego. Dlatego właśnie homoseksualizm można zaakceptować wyłącznie wtedy gdy nie męczy swoją seksualnością społeczeństwa natomiast co do twojej idei z legalną pedofilią pomyśl jak sam byś się czuł gdy twoja 8 letnia ci powie pewnego dnia, że ona chce być z jakimś 50 letnim dziadem.
Reply
Jestem za PO i za Tuskiem.
Minus:
Za to że jestem za Tuskiem?
Reply
"Czyli jeśli homosie nie krzywdzą siebie nawzajem to uważasz, że nikogo w otoczeniu też nie? "
Nie rozumiem. Uważasz, że homoseksualiści cię krzywdzą bo są homoseksualistami?
Fireelem:
Co nie oznacza gotowości psychicznej do związku
Starek:
Motyw psa odpuściłem, bo uważam, że to sprawa podobna do drukarki. Powodzenia z nauczeniem psa mówić.

Widzisz, wiele osób mówi, że każdego szanują, ale często sprowadza się do zakładania maski i udawania, że się kogokolwiek szanuje gdy tak naprawdę chce się mu wykrzyczeć w twarz "Przecież to idiotyczne". Dlatego ja z góry zakładam, że nie szanuję nikogo, chyba, że da mi powód by zacząć go szanować, tak jak na przykład ty dajesz mi powód by ciebie szanować przez samą rozmowę ze mną.
Reply
Fireelem:
O pedofilie się go nie czepiajcie zbytnio, to ja napisałem że jeśli dadzą związki małżeńskie dla Homo to ja się chce żenić z 12 latkom Smile.

Atup
Respekt u ziomków z Gra ważny jest Big Grin
Ale czemu to słowa mają być wyznacznikiem miłości myślałem, że chodzi o uczucia. A ponoć pies je ma jak każde inne zwierzę Big Grin.

Oczywiście sam wiem, że małżeństwo z drukarką to skrajność, nie mająca racji bytu. Tylko de facto jeśli przyzwoli się społeczeństwu na jedno sięgną po drugie. Kiedy związki Homoseksualne będą prawnie popierane, to znajdą się tacy którzy będą walczyć o prawa do małżeństwa ze zwierzętami, a potem z przedmiotami martwymi.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)