Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poglądy polityczne i religijne
Śmiem twierdzić, że w środowiskach prawicowych "tolerancja pozytywna" jak to ją ładnie określiłeś nie występuje. Bo kto by śmiał słuchać tych wszystkich lewusów a co dopiero się z nimi spierać, jeśli można ich zwyzywać i odejść l0lz
Reply
A najlepszym przykładem jesteśmy, hmm, my, tak?
Reply
W dużej części, hm, tak, rzeczywiście wy jako ogólnopojęta grupa. Trochę się oczywiście pośpieszyłem z tym szufladkowaniem wszystkich prawicowych pod jedną kategorią, bo rozumiem, że są różnego rodzaju prawicowcy (tacy którzy wsadzają palce w uszy i krzyczą "nananananana wcale cię nie słyszę" i tacy którym zdarzy się nawet wysłuchać argumentów, okazjonalnie też wysunąć kontrargument), ale tak, duża część środowiska prawicowego które spotkałem bardzo lubuje się w metodzie "zwyzywać i odejść"
Reply
Co do zdania
Jak to nie? mówi się że adoptowane przez homo pary dzieci wyrastają na porządnych ludzi, często z mniejszymi skłonnościami przestępczymi, nałogowymi(alko, narkotyki) w Skandynawii takie programy są na porządku dziennym.
Pro homo propaganda
" Powinniśmy poczekać i zobaczyć jak to funkcjonuje w innych krajach, bo na razie chyba w żadnym adoptowane przez nich dzieci nie osiągnęły średniego wieku, a jeśli nawet to nie są jeszcze zbyt liczną grupą."
asghan:
"sam nie potrafię mieć szacunku dla ludzi tylko dlatego że umarli za ojczyznę" Bardzo smutne zdanie. Bardzo.


Odstępstwo od reguły nie powinno się nią stawać.
Jeśli dopuści się do związków homoseksualnych ja chce móc tworzyć związek, z 10 letnim dzieckiem, bo mi to sporo ułatwi, z psem też. No i w sumie z drukarką też chcę się ożenić.
Reply
Cóż, nie szufladkowałbym więc tak tylko prawicowców. Chyba zapominamy o lewicy.
Reply
Co ty chcesz od lewicy, czemu jesteś nietolerancyjny ?
Reply
Oczywiście, że są lewicowcy i to pewnie cała masa, może nawet więcej niż prawicowców, którzy nadają swojej 'stronie' złą sławę, nawet nie będę się z tym sprzeczał. Reszta jednak stara się nadrabiać za swoich 'kolegów', przynajmniej zazwyczaj.
Starek:
Jasne. Tak długo, jak potrafisz udowodnić, że drukarka cię kocha i nakłonić ją, żeby powiedziała "Tak" przed ołtarzem, proszę bardzo. Z dzieckiem może trochę mniej, bo to jest istota która sama nawet nie wie co robi, ale z szesnastolatką proszę ja cie bardzo. Jeśli jej to specjalnie nie przeszkadza, to czemu mi by miało?

Btw, czemu wy nie musicie mieć szacunku do żywych, a ja muszę mieć szacunek do martwych? To trochę paranoja, że skupiacie się na przeszłości i śmierci tak bardzo, jednocześnie nie robiąc zbyt wiele a często nawet popierając wojny.
Reply
Question 
Używasz ciągle słowa "wy" "wy" ja za prawicą się nie opowiedziałem widzę, że ktoś nie potrafi zrozumieć, że jest możliwość niebycia prawym czy lewym.
Nie do końca jestem pacyfistą ale wobec konfliktów wole się uśmiechnąć niż ruszyć z pięścią. Szanuje ludzi, czytając twoje wypowiedzi mam wrażenie, że bardziej niż Ty. Wysuwasz nielogiczne, niemające pokrycia argumenty.

Mówienie, że dziecko jest istotą które nie wie co robi. Ale kochać potrafi. To czemu by nie? A pies mi odszczeknie i poliże mordę. Poza tym co ja tłumaczę, jeśli nie mogę się żenić z drukarką jest to nietolerancja. Jak się czujesz będąc nietolerancyjnym ? A czemu to nietolerancja bo czuje się w tej chwili strasznie dyskryminowany.
Reply
Więc jesteś za legalizacją związków homoseksualnych?
Reply
Quote:Krągły Michaś:
Popieram Ruch Palikota, ale nie ze względu na to, że mają zalegalizować marihuanę Big Grin


Mój Boże, załamka z tymi ludźmi , czy ktokolwiek w tym kraju jeszcze myśli?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)