Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poglądy polityczne i religijne
Lightbulb 
Religijnie jestem agnostykiem, a politycznie liberałem, ale jakoś nie popieram demokracji. Przerażający jest fakt, że żul spod mostu o wykształceniu podstawowym i inteligencji poniżej 70 ma taki sam głos co wykształcony, inteligentny obywatel. Zresztą zauważamy to w naszej Polszy, gdzie największe uznanie mają złodzieje i kretyni.
Reply
Polscy inżynierowie cały czas uważani są za najlepszych na świecie? przypadek ?
Reply
W Finlandii nie zdanie egzaminu uczniowie traktują, jako osobistą porażkę.
Mają tam najlepszy system szkolnictwa, jaki kiedykolwiek powstał, bowiem świadomość uczniów opiera się na nauce.
Ciekawostka: Nauczyciel podnosząc głos na ucznia może tam zostać pozbawiony prawa do wykonywania zawodu -,-.
Reply
Tyle, że nigdy nie wiesz, czy 'żul spod mostu' nie ma wykształcenia, nie miał kiedyś rodziny lub czy nie jest rzeczywiście inteligentniejszy od tych wszystkich posłów i posłanek.
Reply
Co o plusa "dyktatura jest najlepsza" wydaje mi sie ze monarchia parlamentarna bylaby najbardziej ok

Bo demokracja to ustrój dla głupiego społeczeństwa (USA) gdzie ludziom łatwo wcisnąć ciemnotę. Bo tym głupsze społeczeństwo tym łatwiej się manipuluje, to proste.
Reply
Quote:Religijnie jestem agnostykiem, a politycznie liberałem, ale jakoś nie popieram demokracji. Przerażający jest fakt, że żul spod mostu o wykształceniu podstawowym i inteligencji poniżej 70 ma taki sam głos co wykształcony, inteligentny obywatel. Zresztą zauważamy to w naszej Polszy, gdzie największe uznanie mają złodzieje i kretyni.


Też uważam,że demokracja nie jest najlepsza.

Starek:
Ale zobacz kiedy się uczyli,ja mówię o obecnej sytuacji,a nie kilkadziesiąt lat wstecz.
Reply
Prawdziwi uczeni polacy siedzą za granicą, oni są wybitni i zdecydowanie najlepsi. Ale skąd w Polsce praca? Podnieś wiek emerytalny, niech młodzi nie mają pracy.
Dziś bezrobocie i brak pracy. Polak wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i poprzez amerykański Windows, w amerykańskim banku zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie pomidory, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie. Na koniec siada na włoskiej kanapie i szuka pracy w polskojęzycznej gazecie - znowu nie ma! Zastanawia się, dlaczego w Polsce nie ma pracy??
Reply
W Polsce niema pracy?
Reply
Głosuje na Korwina. Czemu? choremu kraju wariat potrzebny. Tyle. Obecnie to jedyna szansa, żeby w Polsce się coś ruszyło. W lepszym czy gorszym kierunku, to by się okazało. Gospodarczo na 99% byśmy ruszyli do przodu ale boje się jego ustaw pobocznych i zbyt radykalnych poglądów. Zostawiając 4 obecnie rządzące partie przy władzy dopuszczamy do powolnego wyniszczenia kraju, nie wierze w nagłe ozdrowienie gospodarcze Polski. Beka z tego, że poziom życia przeciętnego człowieka u nas jest najgorszy w Europie, ale mówi się, że nie ma kryzysu i jest ok! Big Grin

Ja jako pierwsze co bym zrobił zlikwidował 13( to jest chore) oraz zredukował co najmniej o 1/4 etaty strefy budżetowej. BADUM NAGLE JESTŚMY BOGATYM KRAJEM Tongue


Dygresja mała bo widziałem że kilka osób chętnie zagłosowało by na RPP.
Palikot to populista który odwraca uwagę od tego w jak złym stanie jest Polska swoimi durnotami, dlatego nigdy na niego nie zagłosuje.
Reply
Tak jak dlugo przedsiebiorcy nie beda sobie kreowac rynku konsumenta, tzn placic godnie ludziom za ich prace, tak dlugo bedziemy w Polsce zdychac, az w koncu zaczniemy sie nawzajem zjadac...

A jezeli praca jest, to i tak z niej nie wyzyjesz
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)