Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poglądy polityczne i religijne
Wskaż mi ją, bo ja nie widze żadnej różnicy. Zresztą w obu przypadkach wychodzisz na nie-patriotę.
Reply
Gdyby Polska zniknęła z mapy prędzej czy później kultura polska zostałaby wchłonięta przez inne.
Reply
Dobrze. Nie chce mi się z już z tobą rozmawiać bo zaraz wyjdzie, że jestem szowinistą, zaraz ktoś się przyczepi do tego, że jestem ateistą i wyjdzie to że jestem szowinistą i żydem więc ja dziękuje bardzo za dalszą rozmowę z wami.
Krągły Michaś:
No ja to wiem.

Dziękuje, dobranoc!
Reply
Smile 
Jeśli wiesz kim jesteś i murem stoisz za swoimi poglądami to nic nie wyjdzie i nikt Ci niczego nie wmówi. Teraz mogę powiedzieć: "Ty to napisałeś..."
Btw. Ateista \ Żyd. Żydzi wierzą w Boga.

Kolorowych snów.
Reply
A ja wam się pochwalę Tongue Nie mam TV w domu ani nie chodzę do kościoła. I żyje mi się bardzo dobrze Wink
Reply
Akurat z TV też korzystam powoli coraz rzadziej jeśli chodzi o informacje, jedyne kanały które jako tako oglądam to Discovery Science, World, Historia, History HD i Travel Channel. Tongue I na dobre mi to wychodzi.
Reply
Nie wiem, czy dobrze Ci to wychodzi, czy źle. W każdym razie jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś nt historii, prawdziwej, to olej WSZELKIE "historyczne", czy po prostu pseudohistoryczne kanały. Jakby za "półprawdę" i "niedomówienia" był paragraf, to nie miałby kto tam pracować. Nie tylko nie ma tam nic istotnego, to jeszcze jest kupa kłamstwa mająca na celu dezinformację.
A co do innych programów "naukowych" sprawa ma się tak, że media są prywatne. Czyli właściciel może lansować różne treści i pogląd na świat, jaki mu się podoba. Np. teraz w modzie jest uważanie, że nie ma Boga, że nauka jest potężna i takie tam rzeczy. Zapomnij o obiektywnej prawdzie.

A ja jestem nacjonalistą, a ja jestem radykałem, wierzę w Boga, wierzę w siebie i "reprezentuję wartości", że się tak wyrażę. I NIGDY nie zamkniecie mi ust!
Reply
Thumbs Up 
O, wróciłeś, witamy. Big Grin

Możliwe, ale uważam że mimo wszystko te programy są jedynymi które są cokolwiek warte w TV.
Reply
Tylko, że te kanały są z ameryki. Im nie za bardzo można wierzyć. Większość ich programów historycznych ma takie luki i błędy... Już dość dawno widziałem jakiś program o czołgach. Było tam o KW-1 itp. Mówili o 122 dziale na tym czołgu, a potem pokazali T-34 z cienkim działkiem(76 albo 85), a potem powiedzieli, że były używane do niszczenia średnich niemieckich czołgów i obrazek z rozwalonym Stugiem. Sama prawda! Pewnie gdybym nie grał tyle w WoT'a nie zauważyłbym tych niuansów, ale jak znam się trochę na wyglądzie czołgów i jak ktoś wmawia mi, że KW-1 to tak na prawdę T-34 to mi się śmiać chce... :x

Część programów mają w miarę ok, ale inne przedstawiają takie głupoty, że w głowie się nie mieści...
Reply
Po to ma się własny rozum i wiedzę z innych źródeł, aby konfrontować opinie i informacje. Wink A co do World of Tanks, wiele modeli czołgów i wyposażenia które jest tam dostępne to maszyny/wyposażenie które normalnie nie było nigdy na takich pojazdach/nie było do nich przystosowane bądź istniały tylko na deskach kreślarskich. Więc nie należy się tym za bardzo sugerować. Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)