Thread Rating:
  • 9 Vote(s) - 3.44 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III wojna światowa - prawda, czy fałsz?
#31
Jak to się mówi historia kołem się toczy Wink Zastanówcie się nad tymi słowami.
Reply
#32
III wojna światowa tak nas wyniszczy że jak będzie IV to na maczugi i kamienie...
Reply
#33
NATO z tego co wiem amerykańska "organizacja" czy jak to nazwać w zasadzie? Świat jest w rękach Ameryki, to oni zadecydują o IIIWŚ, reszta świata jest zbyt strachliwa. Ale mam wrażenie, że tym razem byłaby to wojna światowa kontynentalna Wink.
Reply
#34
Gimnazjaliści z gry online rozkminiają jakie posunięcia będą najwłaściwsze dla rządów USA, Rosji i Chin. Tak. Trzecia Wojna Światowa będzie. Zacznie się od ścięcia brzóz na granicy z Rosją. Przecież tak mówili w jakimś mądrym filmie historycznym i w prasie. Też bardzo mądrej. Zaczyna się na F. Kończy na A.
Reply
#35
Star 
Są dwie możliwości. Będzie wojna albo już jest.
Reply
#36
Video 
Amerykanie nie sa na tyle głupi, żeby rozpętac wojne.. wiedzą jak to sie skończy, że 4 wojna będzie na kije, jak wczesniej ziemia nie wypadnie z orbity przez odpalenie bomb atomowych.. Oczywiście wojna bedzie, ale raczej nie rozpęta jej bezpośrednio Ameryka i to kwestia kilkudziesięciu lat jak zacznie brakować ropy
Reply
#37
Big Grin 
Wszystkich nas pochłonie Latający Potwór Spaghetti, nawet tej wojny nie będzie! To ON nas ochroni! Nie dajcie się uwieść tym kłamstwom!
Reply
#38
Naprawdę sądzisz ze za kilkadziesiąt lat będzie nam potrzebna ropa -.- ?
Reply
#39
Od razu zginie 70% populacji ziemi, a wy jakimś cudem przetrwacie z AK47 i będziecie zabijać Amerykańców i Rusków i jeszcze Japońców. LMAO, możecie Sobie gdybać, ale śmierć nie przychodzi od razu jak na filmach że jeden oddział komandosów wycina w pień setki wrogów, każde życia to inna historia która pozwala przetrwać temu człowiekowi.
Reply
#40
Tak, tak myśle nawet jak bedzie jakieś inne źródło energii odkryte za kilkadziesiąt lat to kolejne kilkadziesiąt zajmie rozpowszechnienie go do dużego stopnia
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)