Thread Rating:
  • 9 Vote(s) - 3.44 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III wojna światowa - prawda, czy fałsz?
#11
Są różne przepowiednie dotyczące III WŚ.
Baba Wanga przepowiedziała jej początek na lato 2010. Może i nieprawdziwe, chociaż...? W tamtym roku Korea N zaatakowała S, więc może to być początek konfliktu.
Ktoś inny przepowiedział, że po III WŚ wszystkie kraje się zjednoczą w jeden. Inny wróżbita, że Polska zjednoczy się z krajami słowiańskimi i będzie najważniejszym i/lub najsilniejszym krajem świata. Kto inny przepowiedział, że wojna ta wybuchnie dopiero w latach ~3000.
Różnie to bywa.
A wojna? Trzeba spodziewać się wszystkiego, choć ja sądzę raczej tak jak Błękitnooki.
Reply
#12
Polska jest członkiem Unii Europejskiej, a tak jak napisałeś wyżej, potencjalny spór jest pomiędzy USA/Wielka Brytania a Rosja i kraje Azji. Żadne z tych państw nie należy do UE. Spór, jeżeli nawet jakikolwiek by był, tyczyłby sie tylko tych państw. Nie mogą wmieszać w to np. Polski, ponieważ robiąc to zaangażowaliby w te nieporozumienie całą Unię Europejską. Nie masz się czego obawiać, traktat z 1993 z Maastricht do czegoś zoobowiązuje Smile
Reply
#13
Polska jako bardzo "dobzi przyjaciele" USA, by pomogła.
Reply
#14
Jak powiedział Błękitnooki, wojna nie jest teraz opłacalna. Z resztą, nie tylko te państwa które wymieniłeś mają spinę. Na całym świecie mają miejsce różnego rodzaju konflikty. Pewne jest to, co powiedział Albert Einstein. Nie wiadomo, jak będzie wyglądała III WŚ, ale IV będzie na maczugi. Smile
_
Reply
#15
Jak będzie wojna to WINA TUSKA! :c
Reply
#16
Jestem on*
__________
Tak samo jak Niemcy po I WŚ. Ograniczenie do 100 tyś. wojsk, a po 20 latach parę milionów żołnierzy, i odbudowanie potęgi, i kolejna chęć do zawładnięcia światem.


Atup
Dlatego gdy Tusk występuje w telewizji, przełączam na Pingwiny z Madagaskaru. Tongue
Reply
#17
Niech NATO i ONZ przestanie istnieć jak najszybciej! A przynajmniej, niech trzymają się z dala od Polski. Im dalej, tym jesteśmy bezpieczniejsi!
Natomiast co do samego wątku, to oczywistym jest, że będzie IIIwś. Trzeba tylko pomyśleć. Najbardziej rasistowskie państwo świata, Izrael, ma interesy na wschodzie, a USA nie ma już takiej dużej ochoty walczyć. Zresztą, nie o to nawet chodzi. Za Iranem i Syrią (dopomóż im Boże!) stoją Ciny i Rosja. Coraz wyraźniej rysuje nam się konflikt interesów, zaogniająca się polityka. Jeśli jesteście ateistami, do IIIwś doprowadzi was rozum. Jeśli wierzycie, to poczytajcie sobie przepowiednie, uznane przez Kościół- już od dawna się o tym mówi jak o czymś oczywistym.
Ile ma trwać IIIwś? 3 dni i 3 noce. Potem nie będzie miał kto walczyć, a z ludzkości zostaną niedobitki.

Pax
Reply
#18
Wojna wisi w powietrzu od dawna. Świat to wielka "kula gazowa" wystarczy iskra, a zapłonie ogień, który strawi całą planetę.
Reply
#19
A ten "gaz" nie dość, że ruski, to jeszcze lewy ;_;

Aktualnie wojna skończyłaby się globalną zagładą, więc mało ciekawa perspektywa.
Reply
#20
Nie do końca. Jasne, większość ludzkości zginie, ale zostaną niedobitki w sile co najmniej kilkunastu milionów, więc nasza cywilizacja nie zginie, tylko się odrodzi.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)