Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nauka Religi w szkole.
Siema. Postanowiłem założyć ten temat ponieważ denerwuje mnie nauka Katechetek/Księży czy Sióstr w szkole. W tym temacie możecie się podzielić swoimi refleksjami na ten temat. Mnie np. uczyli, że noszenie pacyfki jest udostępnianiem swego ciała szatanowi. Ja jestem aktualnie wypisany z Religii ponieważ: Miałem już dosyć tych głupot. To lecimy.

Jeżeli twoim największym życiowym zadaniem jest wejście w ten temat i danie ,,-'' tylko dlatego, że Ci się nie podoba to tu nie pisz lub napisać po raz ***, że jest taki temat to skończ.
Reply
Pranie mózgu Smile
Reply
"Nie żeńcie się z ateistami bo oni są najgorsi i niewierni"
przemyślcie to sami.

Atdown
w tym ze religia to powinien być wolny wybór a nie "idziesz i koniec"
Reply
Information 
Z tego co wiem religia nie jest obowiązkowa więc z czym problem ?

tak de facto to mnie uczono w liceum, że jurek owsiak jest masonem, że wośp to orkiestra szatana Cool itp. itd. Śmiechu warte, ważna żeby wtedy księdza sprowadzić, tudzież innego katechetę na ziemie odpowiednimi argumentami. Mimo wszystko to też są ludzie. Tych nienormalnych księży etc. jest jakiś tam odsetek. Są też normalni księża były proboszcz mojej parafii To niesamowity człowiek, ziomek bo mimo swojego wieku i jakby nie patrzeć pozycji był strasznie otwarty i miły dla ludzi a dla młodzieży jak kolega ksiądz z powołania Wink.

W sumie to ja zrobię temat nauka Polskiego w szkole, bo mi się nauczyciel od polskiego nie podoba Cool
Reply
Nie uczęszczasz na lekcje religii? Zachowaj to dla siebie. Kolejny temat o tym samym. Jeśli chcesz poważnie porozmawiać o tego typu sprawach, to wybrałeś złe forum.
Reply
Tak, nie jest obowiązkowa ale na moim przykładzie jest tak, że nikt nie chce się wypisać ze względu na narażanie się ta komentarze typu: ''O paczcie idzie satanista hahaha''
Reply
Ci wyżej dobrze mówią. Nie chcesz = nie chodź. U mnie nie chodzi jedna dziewczyna i jakoś nikt się jej nie czepia.
Reply
A co religia to nie jest wolny wybór z tego co wiem to gwarantuje ci to konstytucja. Ludzie nie gadajmy o tematach o których macie gówno pojęcie bo wam się coś nie podoba.

Okrągły Kubuś:
To gdzie Ty żyjesz że tak wołają w zacofanej wsi ?
Reply
Już dawno przestałem wierzyć w to, że ktoś taki jak Bóg istnieje, a głównie dzięki religii i tym głupotą.
Reply
nie to nie jest wolny wybór bo rodzice pobili mojego kolegę bo nie chciał chodzić, takie tam.

Kiedyś nic nie miałem do Chrześcijaństwa dopóki nie trafiła mi się katechetka która wpisywała nam 1 za rozpoczęcie jakiejkolwiek dyskusji. Od 4 lat nie zaniosłem ani razu deklaracji i w tym roku również nie zamierzam.

Religia to narzędzie polityczne i jak widzę bmw w którym jedzie proboszcz to się we mnie gotuje.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)