Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nauka Religi w szkole.
Exclamation 
Rozgranicz katoli - fanatyków i zwykłych chrześcijan. Bo dochodzimy do sytuacji gdzie wg. Ciebie każdy wierzący w Boga jest niebezpiecznym fundamentalistą. A co do homosiów - tak, brzydzę się nimi i ich nie lubię, ale moja niechęć rodzi się z innych powodów niż religia.
Reply
Nudy nic to nas nie uczy! Tongue
Reply
W jaki sposób? W sensie... Czym się brzydzisz. I co, nie lubisz X tylko dlatego, że jest homo i kropka czy masz jakiś bardziej skomplikowany sposób myślenia?
Reply
Ale "mocny" fetysz też ciężko zmienić. Też są przecież osoby, które były hetero, a potem zmieniły orientację. Nie znam się na tym z naukowego punktu widzenia. To są takie moje luźne przemyślenia. Tongue
Reply
Lepiej uczyć pastafarianizmu.
Reply
Prędzej od początku były bi,a potem np zraziły się do płci przeciwnej Tongue Albo odkryły w sobie inną orientację, to nie oznacza, że ją zmieniły Wink


Tylko trochę zbaczamy z tematu Sad
Reply
Rozumiem, że można się nimi brzydzić, sam nie przepadam za gejami. Natomiast jestem zdziwiony, jak wielkim ignorantem trzeba być, żeby kazać im przyjąć religijny światopogląd i się leczyć. To przekracza jakiekolwiek granice kultury, szacunku czy tolerancji.
Ja rozgraniczam normalnych chrześcijan i przypadki takie jak Chavanin. Wink Dlatego używam wtedy słowa katol. Nie musi być celne, ale każdy rozumie o kogo chodzi. Głównie o ludzi opowiadających głupoty z charakterystyczną agresją.
Reply
Przede wszystkim za wizerunek - tęczowe parady, sposób ubierania się i zachowywania, wyrażania siebie. Krzyczą o tolerancji i równouprawnieniu a sami najchętniej chcieliby być traktowani jako ktoś lepszy. Do tego dochodzi jeszcze, powiedzmy to sobie otwarcie, propaganda homoseksualna (dzieci gejów są szczęśliwsze, bla bla bla) i absurdy urzędnicze typu bajki w których każda płeć ma zdefiniowaną rolę lub pokazuje rodzinę jako związek kobiety i mężczyzny godzą w równouprawnienie i tolerancję. Nie, dziękuję. W WB też zaczynało się od związków, teraz każdy kto się nie zgadza z LGBT jest kamieniowany jako homofob i "ciemnogród"...

Xemue Błyskawica:
Cieszy mnie to w takim razie, bo najczęściej spotyka się tylko pseudo-ateistów chcących zniszczyć wszystko co związane z religią.
Reply
Generalizujesz. Mówisz o takich typowych "pedałkach", transwestytach wręcz. Z paradami po części się zgodzę - są parady i parady. Widziałam zdjęcia itd. z tej wielkiej parady w Warszawie i na niej bywały rzeczy, których nie pokazałabym dzieciom, ludzie wyzywająco ubrani i ogólnie... Dziwnie. Jestem temu przeciwna. Sama byłam jednak dwa razy na krakowskim marszu równości i wyglądało to zupełnie inaczej. Dokładniej - szłam z nim raz, drugi raz bałam się zgromadzonych dookoła dresów, którzy rzucali kamieniami. Ale wracając - na tym spokojniejszym marszu w Krakowie ludzie po prostu sobie szli, śpiewali, skandowali, niektórzy byli ubrani śmiesznie albo symbolicznie, ale nie było w tym żadnej perwersji. Była dobra zabawa, przynajmniej dopóki nie pojawiali się agresywni przeciwnicy. I w tym sensie myślę, że jest ok, tak jak marsz nie wiem, za legalizacją marihuany - dopóki jest pokojowy, nie widzę o co się czepiać Smile Parady wyzywające rzeczywiście są za to paskudne, przed puszczeniem takiej powinno się ustalać, co może na niej być. W Niemczech czy USA coś takiego może być wydarzeniem miasteczka, jakieś zabawy, jedzenie itd. i ogólnie pozytywny klimat, u nas ludzie chyba przesadzają z nieładną ekspresją Sad

Traktowanie jak ktoś lepszy - może są jednostki, które wyobrażają sobie nie wiadomo co, ale mówiąc jako grupie, homo chodzi o równe prawa typu możliwość wspólnego rozliczenia podatkowego, dowiadywanie się o stanie partnera w szpitalu itd... I możliwość uzyskania tych praw przez zwykłe zawarcie związku a nie latanie po notariuszach z umowami.
Reply
Tylko większość homo się tak nie rzuca. Żyją sobie spokojnie i są normalnymi ludźmi. Dziecko też by normalnie wychowali i nie koniecznie musiałoby być homo. Teraz tak naprawdę ubiór gejów nie rzuca się tak w oczy. Kiedyś byli kolorowi i to było dziwne. Teraz na ulicach jest pełno dziwnych ludzi i to się nie rzuca w oczy, podobnie ich zachowanie.

(2013-01-09, 16:10:24)Earnil Wrote: Przede wszystkim za wizerunek - tęczowe parady, sposób ubierania się i zachowywania, wyrażania siebie. Krzyczą o tolerancji i równouprawnieniu a sami najchętniej chcieliby być traktowani jako ktoś lepszy. Do tego dochodzi jeszcze, powiedzmy to sobie otwarcie, propaganda homoseksualna (dzieci gejów są szczęśliwsze, bla bla bla) i absurdy urzędnicze typu bajki w których każda płeć ma zdefiniowaną rolę lub pokazuje rodzinę jako związek kobiety i mężczyzny godzą w równouprawnienie i tolerancję. Nie, dziękuję. W WB też zaczynało się od związków, teraz każdy kto się nie zgadza z LGBT jest kamieniowany jako homofob i "ciemnogród"...

Xemue Błyskawica:
Cieszy mnie to w takim razie, bo najczęściej spotyka się tylko pseudo-ateistów chcących zniszczyć wszystko co związane z religią.

Tak twierdzą katolicy właśnie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)