Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egzorcysta
Witam zamierzam zamówić sobie egzorcystę , jest jednocześnie księdzem ta osoba , znam ją z rl tylko mam problem czy jeśli ona popełniła jakiś no nie można powiedzieć że grzech tylko błąd , przez co był niesamowity skandal to czy on nadal posiada swą moc ? Czy jej nie stracił ?

Kto da do -10 to dostaje plusika Heart

Edit :
Jezu Cry Odkąd nie ma Coxio to te tematy zupełnie sens straciły :< Wie ktos co się z nim dzieje ? Bo już sens życia na tym forum tracę .
Reply
Czy to jakiś demon każe Ci zakładać te tematy?
Reply
Information 
Za całym szacunkiem , kiepski trollu , ale proszę , 1 temat na dzień , nie 52 , okej?
Reply
Nie chodzi o to , po prostu w łazience notorycznie słyszę jakieś głosy :< Tak choćby rozmowa , i to troche straszne jak się w nocy kąpie .

AtUP
Nie jestem trollem jak nieraz wspominałem :3.
Reply
To schizofrenia ;_;
Reply
Hahaha to, że słyszysz głosy, nie oznacza, że jesteś nawiedzony może po prostu jesteś nie normalny? Big Grin
Reply
Idź do psychiatry, może da Ci leki na głosy i na trollowanie Sad
Reply
Mieszkasz w bloku? Jak tak to słyszysz rozmowy sąsiadów, jeśli w domu jednorodzinnym to rozmowy rodziców, proste.

troll ^^

__
Literówka.
Reply
To może zgłoś się do lekarza ( psychiatry). Może on Ci potrzebny, a nie ksiądz Big Grin
Reply
Nie jestem trollem
Shiire:
Wole przyjąć wersję że mój dom jest opętany ,łatwiej przyjąć do świadomości

Philip:
Duzy 20 kilkuletni blok : 3 , i to na bank nie są rodzice takie głosy z dołu to są , tak choćby z piekła Huh a mieszkam na 4 piętrze .
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)