Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłośc narodu polskiego.
Tak sobie hasałem po YT i znalazłem ten filmik, przed napisaniem czegoś powinniście a nawet musicie go oglądnąć, by być w temacie.
http://www.youtube.com/watch?v=YX6eoRTaoUc
Już nie chcę się wkopywać w to że coś tam jest przekręcone czy na to co tam jest o kościele, ale ten gość ma rację. Zastanawialiście się nad tym jak będzie wyglądał wasz kraj w którym się wychowujecie za kilkanaście lat? Ja już teraz wiem że moi rodzice raczej będą żyli skromnie, matka ostrzega mnie że powinienem jechać za granicę.
To samo z lekarzami, termin na spotkanie z lekarzem wyznaczony na termin po twoim pogrzebie? Trudno, to twoja wina że urodziłeś się tutaj. Młodzież bez perspektyw, ja sam nie mam pomysłu na pracę i nie widzę w sobie żadnego talentu, to już pandemia polskiej młodzieży. W sejmie syf, w urzędach syf, w NFZ syf, i jak ja mam być zadowolony z bycia Polakiem?
Proszę, zaglądnijcie na tą stronę http://www.dlugpubliczny.org.pl/pl
Popatrzcie w górny prawy róg, widzicie te cyferki i biały napis obok nich?
Sam jestem zdziwiony że ten dług tak się zwiększa...
Jest to temat do dyskusji, temat dot. każdego z was.
Dziękuję za uwagę.
Reply
Ja jak jadę do lekarza, nie do zwykłej przychodni ( szczegóły nie potrzebne ). To ostatnią wizytę miałem koło 2 - 3 miesięcy temu a następne dopiero za 3 miesiące... I na wizytę przeciętnie się czeka 6 miesięcy...
Reply
Polska ma się fatalnie, ale nie jesteśmy jedyni. We Francji, w Grecji - Europa się sama wyniszcza.
Reply
Praktycznie połowa obywateli, pojechała za granicę w poszukiwaniu chleba, w moim przypadku też tak jest, jesteśmy od siebie daleko, tata przyjeżdża co miesiąc na tydzień, i co? To ma wyglądać prawdziwa rodzina? Drugą rzeczą jest to, że politycy nie myślą, czemu nie zalegalizują marihuany? Czy oni nie pomyśleli jaki będą mieć urobek, gdyby to opodatkowali? Na pewno duży, jestem tego pewny. Myślę, że kiedyś w Polsce nastąpi rewolucja, w głowach w sposobie myślenia, gdy na stołki wejdzie nowe pokolenie, bo przecież połowa polityków jest jeszcze za komuny....
Reply
Opłaca się wyjeżdżać za granicę... Np. ktoś pracuje za granicą zarabia, przylatuje do Polski. I bum ma te np. 1000 euro rozmnoży mu się do 4000 zł...
Reply
Opłacić się opłaci, ale ojca przez 10 miesięcy w domu nie ma, i czy to jest tego warte?
Reply
Nie, na pewno nie... rodzina ważniejsza. Ale w Polsce nie opłaca się pracować i to fakt bo za takie małe pieniądze... Może gdyby u nas wprowadzili euro to mniej osób by wtedy wyjeżdżało...
Reply
Panuje masowa emigracja. Nasi wyjadą za granicę i zabiorą im prace, a oni muszą znowu wyjechać gdzie indziej, gdy braknie kasy. Dlatego każde państwo powinno być ksenofobiczne, aby uniknąć takich sytuacji.
Reply
Nie uważam, że każde państwo powinno być ksenofobiczne, raczej kierowałbym się internacjonalizmem, człowiek, żeby móc się rozwijać musi zobaczyć dużo rzeczy na własne oczy, człowiek jest zobowiązany kochać bliźniego, i być równym wobec niego.
Reply
Thumbs Down 
Internacjonalizm jest Tongue. Nacjonaliści między narodami współpracują ze sobą silnie. Kwestia jest taka, że ta emigracja to błędne koło, które niedługo zmusi nas praktycznie do koczowniczego trybu życia.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)