Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłośc narodu polskiego.
#71
A czy coś zmieni dopuszczenie kogoś innego do władzy? Kaczora, Palikota?
Reply
#72
W mediach codziennie jest coś o długu publicznym ...
Reply
#73
Załóżmy, że w polsce masz 500 polityków w sejmie i każdy zarabia po 8 tysięcy na głowę miesięcznie.
Skróci się ich do 100, więc do budżetu państwa wpływa 3.200.000 miesięcznie, a rocznie 38.400.000, a to spora sumka. Dodatkowo w polsce zmniejszą się kłótnie, polityczne i bezsensowne spory i tematy ws. Smoleńska.
Reply
#74
No w sumie, gdyby 24h oglądac stacje informacyjne to może pare zdań gdzieś przelotowo bym wyłapał.
Reply
#75
Co mają do tego kłótnie dotyczące Smoleńska? Media trzepią na tym oglądalność więc póki można z tego tematu coś wycisnąć, to będą go drążyć i drążyć.
Po za tym to nie działa tak jak myślisz, nie każdy zarabia po 8 tysięcy, po za tym nie koniecznie pieniądze były by przeznaczone na państwo, mogli by rozdzielić pomiędzy tych 100 polityków. Tongue
Reply
#76
Palikot raczej nie ale Kaczyński już prędzej.Aryan:
Aryan:
Tak i do tego skasujmy próg wyborczy i nie trzeba się będzie męczyć przy obliczaniu mandatów poselskich po wyborach parlamentarnych. Tyle ile procent zdobyła dana partia tylu posłów w parlamencie. Zaokrąglanie zgodnie z zasadami matematycznymi.
Reply
#77
Nie wiem czy z tym progiem wyborczym to był sarkazm, ale nie wiem jak wielki musiałby być parlament, gdyby z każdej partii procentowo miało tylu posłów zasiadać.
Reply
#78
Dobra ludzie ja wam coś powiem, w filmie jest burak, gość który normalnie op******** nasz kraj, jak?
Nie płaci u nas podatków i się do tego przyznaje, wypowiada się na temat biedy, a sam jeździ audi które pali dziennie więcej niż normalny człowiek zarabia. Więc czy to jest obiektywne?
Dalej, polska dostała po nosie w 2 wojnach światowych, gdzie zrównali nas z ziemią, zawsze nasi "sojusznicy" się od nas odwracali. Co było potem, hmm gospodarka centralnie sterowana inaczej planowana, która nam po prostu ro***** gospodarkę normalną jak takowa była. dalej? W Polsce ROCZNIE podpisujemy(a raczej partie w naszym imieniu) około 250 ustaw, dla porównania WB 30. Mrr nie? Jesteśmy 50lat do tyłu, ale nadrabiamy to, i to w zawrotnym tempie. Pewnie wielu z was nigdy nie słyszało o Polsce A, Polsce B. My się sami wystrzelamy, a nie rząd nam coś zrobi. Polska jest na dobrej drodze ale są ludzie, którym wszystko przeszkadza, i się przyczepiają do Tuska itp, zobaczcie ile powstało gdy on rządzi, nic nie może być idealnie, na Marszu Niepodległości też byłem, i ta akcja z policją była celowa, by zamknąć tych co mogą w razie jakiejś zadymy coś zrobić. Uwierzcie mi albo nie, jeżeli ma się coś zmienić to musimy głosować na człowieka nie na partię i liczbę posłów zmniejszyć do ilości województw, a jeżeli władzy nie dostaną młodzi to niech zostanie Tusk, i niech ciemny naród się zamknie bo nic nie wie o tym jak to wygląda a sie wypowiada, wiecie tylko tyle co w mediach słyszycie znawcy na każdy temat.
PS
tak jestem patriotą, ale walcze za Polskę, nie za polaków.
youtu.be/2DwiRRHwlbo
Reply
#79
morderca wiewiórek:
Jesteśmy pod względem politycznym jednym z najgorszych państw UE. Jak to wytłumaczycie?
Reply
#80
Big Grin 
ja Ci to wytłumaczyłem...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)