Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłośc narodu polskiego.
#41
Propaganda żebyś sie cieszył z tego ile masz.
mmmmoooo:
z tym że w wiekszości polskich zakładów podwyżek się nie daje! zrozum a pieniądze które pracodawca dostaje lecą do jego kieszeni i robią się coraz większe. A potem dochodzi do takich absurdów jak ten że 14 latka przybywa do szkoły helikopterem bo poprosiła tatusia Cool A pracownik owego pracodawcy, ledwo wiąże koniec z końcem.
Reply
#42
Pamiętaj, że Chiny to państwo komunistyczne. My też podczas komuny pracowaliśmy, nie było wyjątków. Starek:
Tak, cieszę się z tego co mam, po co mi żyć w dobrobycie?
Reply
#43
Koszt wynajęcia umeblowane mieszkanie w Szanghaju jest między 7.000 a 10.000 RMB miesięcznie, w zależności od jakości mieszkania. Serviced nieruchomości może kosztować znacznie więcej.
Ładne mieszkanko w wielkim Szanghaju 7-10 k RMB. 1 dolar - 6k RMB.
To oznacza, że nawet zwykły pracownik pola ryżowego, może wynająć bardzo fajne mieszkanie w dużym mieście.
http://www.tomopop.com/ul/13726-550x-CHEWY-ART.jpg
Reply
#44
nie zrozumiałeś ty żyjesz w dobrobycie ale taka papka że chińczyk ledwo co żyje za dolara jest wpajana tym co nie dają rady finansowo żeby chodzili uśmiechnięci że ktoś ma gorzej Cool
Reply
#45
Zastępca kierownika w dużej firmie handlowej? Czyli jest zastępcą szefa biedronki? Nie ma się co dziwić.

Wiele osób żyje tak jak ty, ale wiele żyje też na wyższym poziomie. Dla ciebie każda osoba, której rodzina zarabia więcej jest "bananowcem" nie znającym życia.

Kredyty to największa pułapka! Pomyśl 200 tysięcy przy odkładaniu z pensji rodziny zarabiającej np. 6 tyś około 2 można odłożyć. Wychodzi, że po około 8 latach można już kupić mieszkanie. A biorąc kredyty robi się to samo, ale pieniądze ma się od ręki i potem trzeba spłacać przez 20 lat tą kasę, a pieniądze i tak ubywają...
Reply
#46
Zacznijmy od tego, że w Polsce nigdy nei było prawdziwej komuny. Zresztą prawdziwej komnuy nie było nigdzie na świecie nigdy, bo to utopijna[ dla lewicowców] wizja świata.
Reply
#47
Dobra w sumie nie wiem o co ja gadam skoro i tak będę za rok jeździł mesiem i zarabiał 4tyś/msc na lajcie, bo wiem jak zarobić Cool tak bardzo samolubny jestem.
Reply
#48
Przyszłość leży w naszych rękach i naszej mentalności. Politycy z innych partii się nawzajem szykanują publicznie, a w USA przeciwnik Obamy gratulował mu wygranej. Dopóki nie wyplenimy z siebie tego cebulactwa to nie będzie dobrze. Dzicz i nic więcej, nie mówię, że wszyscy tacy są, bo jednak naprawdę, wspaniałych ludzi tutaj niemało, ale idiotów przybywa, chociaż by to, co działo się w minione dni w Radomiu, bo chyba każdy już o tym słyszał. A tych złodziei polityków ktoś w końcu musiał wybierać. Spójrzcie jak pięknie teraz wygląda Hiroszima albo Nagasaki, a to w dużej mierze praca ludzkich rąk, fakt faktem dostawali odszkodowania, ale na co komu kasa jak nikt nie ma ochoty ruszyć czterech liter w imię dobrej sprawy. A w Polsce to co? U mnie miasto nocą już dawno nie żyje, niegdyś była masa kawiarni, dyskotek i ogródków piwnych, a teraz jedyne na jakie rozrywki możesz liczyć u mnie nocą to odrobina adrenalinki ze strony goniącego Cię osiedlowego dresa. Róbmy wszystko, co w naszej mocy, by żyło się lepiej na naszym osiedlu, potem w mieście, żeby później pnąć się dopiero na wyższe szczeble.
_
Reply
#49
Jak ty chcesz zarabiać 4 tysiące złotych miesięcznie, skoro dobitnych argumentów nie potrafisz do siebie przyjąć. Najlepiej zwyzywać ludzi od takich co życia nie rozumieją, a samemu na silne argumenty uciekać pod krzesło.
Reply
#50
Tak, żyjesz w dobrobycie. Większość osób na świecie ma gorszą sytuację od Ciebie. Owszem, Twoje widzenie świata ogranicza się do "bogate kraje- Polska- potem nic", ale to nie zmienia faktu, że żyjesz teraz w dobrobycie
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)