Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłośc narodu polskiego.
#11
Może cofamy się w rozwoju cywilizacyjnie? Big Grin
Reply
#12
Filmik obejrzę potem, ale domyślam się, co może w nim być. Gadanie, że w Hiszpanii czy Grecji mają taki straszny kryzys, a i tak standard życia jest wyższy niż w Polsce. U nas jest epidemia nieróbstwa i cwaniactwa, sporo ludzi ma wszczepione zaściankowość, rasizm i poczucie wyższości. Wiadomo, że jest też masa fajnych, ogarniętych osób, ale spora ich ilość jest tłamszona czy przez szkolnictwo czy przez chamskich pracodawców, którzy rzucają ochłapami, bo wiedzą, że i tak ktoś będzie na tyle zdesperowany, żeby się zatrudnić Sad
Reply
#13
Co ma legalizacja do emigracji ? -.-
Domidos:
Jak się nic przez całe życie nie robiło, a potem pracuje się w biedronce to takie niesprawiedliwe, zarobki małe, wina Tuska.
Durendal:
Powołujesz się, że dług publiczny wielki, ale na tle wspaniałej dla Ciebie Europy Zachodniej dług jest dużo większy[ oczywiście jako % PKB, bo wielkość pod względem sumy całej kwoty nie przekłada się dobrze do porównania ].
Oczywiście nie jestem zadowolony z tego co sie w kraju dzieje, żyjemy w najgorszym ustroju świata, czyli demokracji. NFZ to paranoja, jeśli nie jesteś zapisany w prywatnym szpitalu, to wielki problem. Społeczeństwo to banda idiotów którzy w każde wybory wybierają lewackie PiS, PO czy SLD [ tak, tak PiS i PO to partie lewicowe, nawet jeśli mówią inaczej], albo dają 10 % głosów cyrkowi z różnymi dziwactwami i klownem na czele który raz pokazal dildo, powiedział coś o legalizacji i zdobył tłum idiotów głosujących na niego. Senat powinno sie zlikwidować. Wielką liczbe[60-70 % jeśli nie więcej] urzędników państwowych powinno zostać zwolnionych, bo mają pieniądze za nic.
Gospodarka.Powinniśmy większą uwage zwracać na konsumenta, a nie pracownika. Pracownik powinien dostawać pensje taką, na jaką zasłużył, a nie jakieś niepotrzebne wprowadzone minimalne pensje. Jeżeli nie wywiązuje się z obowiązków na najniższą krajową, to wypad z nim, na jego miejsce czeka 3 innych. Wzrost PKB na poziomie 1-2 % to jest śmieszne[ chociaż w cudownej EZ jest jeszcze gorszy Big Grin] W normalnym, dobrze zarządzanym państwie, bez miliona urzędników wzrost PKB to 10-20 %
Reply
#14
(2013-01-03, 17:14:11)Krej-zolek Wrote: Nie uważam, że każde państwo powinno być ksenofobiczne, raczej kierowałbym się internacjonalizmem, człowiek, żeby móc się rozwijać musi zobaczyć dużo rzeczy na własne oczy, człowiek jest zobowiązany kochać bliźniego, i być równym wobec niego.


Masz tu wypowiedź Tuska na ten temat. Akurat jest na poziomie premiera państwa...
http://www.youtube.com/watch?v=T0VogIS0-y0
Ale to nie temat o legalizacji więc koniec kropka.

mmmmoooo:
Nie napisałem ani jednego słowa o Europie, dług publiczny jest większy w innych krajach, ale ja tu mówię o Polsce. Na możliwości Polski ten dług jest i tak ogromny nieporównując do innych państw.
Politycy nie robią niczego w tym kierunku, za dużo kasy leci na kościół, i na żołnierzy w Afganistanie. Zupełnie niepotrzebnie. Gadają że będą wracać i gadają a nadal ich tam siedzi sporo.
Reply
#15
Afganistan to kolejna paranoja. USA sobie walczy, żeby potem czerpać wielkie korzyści + jeszcze kontrybucje zgarną Dodgy Polska jest w NATO i traci bez sensu, jak wiele państw, fundusze na wyimaginowaną wielką wojne.
Reply
#16
To co. III wojna? -,-
Durendal:
Nie obejrzę filmiku. 400 pingu + 0.4Mb/s download. Taki dzień.
Domidos:
Właśnie na odwrót. Konsumujemy samych siebie.
Reply
#17
Ja po ukończeniu studiów wyjeżdżam na 50% do USA i tam rozpoczynam życie jako inżynier, oczywiście doświadczenie, nauka to wszystko muszę zdobyć tutaj. Smile Jak nie do USA to do innego państwa np. UK. Nie widzę za bardzo przyszłości w tym kraju a może hmm.. widzę ale odrzuca mnie to całe cfaniakowanie ludzi. Angry
Reply
#18
Połowa obywateli? Czyli według ciebie jakieś 20 milionów ludzi wyjechało za chlebem? -.- Ale jeśli chodzi o starych polityków to masz rację. Jest ich większość w sejmie i to oni tak naprawdę decydują o wyglądzie polski.

Cemekii:
Cwaniactwo jest teraz mniejsze niż za "komuny"(u nas był socjalizm, ale to szczegół, tak się przyjęło).

mmmmoooo:
Mądrze piszesz.
Reply
#19
Bez znajomości w UK, czy w USA MASZ MNIEJSZE SZANSE NIŻ W POLSCE na znalezienie pracy.
Reply
#20
Tu się nie zgadzam. Tam się liczy doświadczenie nie jak w Polsce znajomości.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)