Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mydło z żyda
#11
W niejednym programie o tym słyszałem , w książkach czytałem itp o.o nalezy pamiętać że Niemcy to niesamowicie oszczędny narów więc coś takiego jest bardzo możliwe
Reply
#12
http://www.eduskrypt.pl/mydlo_z_tluszczu_ludzkiego_to_prawda_historyczna-info-2996.html

"W tym gmachu faszyści niemieccy w latach II wojny światowej popełnili zbrodnię przeciw ludzkości, używając zwłok więźniów obozu koncentracyjnego Stutthoff jako surowca do fabrykacji mydła. Ludzie ludziom zgotowali ten los"
Reply
#13
nie ma <3 zły link jednak Big Grin
Reply
#14
image.ceneo.pl/data/products/555027/d3975821-4b08-4c3d-a9d8-ef8c79fdd3e7_product.jpg


Wersja Jahwe
Reply
#15
Nie tylko jako surowca do mydła, były ozdoby z ludzkich, zębów i paznokci, abażury z ludzkiej skóry (najbardziej była ceniona wytatuowama) i wiele innych makabrycznych rzeczy, nawet żołnierze spali na materacach które wypełnianio ludzkimi włosami. Za czasów III rzeszy było przekonanie, że nic się nie może zmarnować, wiąże się to też tym, że Niemcy chcieli być narodem doskonałym, dlatego w ten sposób przerabiali psychicznie chorych, niepełnosprawnym, itd.
Reply
#16
Drogie musiało być to mydło ;x
Reply
#17
Przy masowym spalaniu zwłok wytapiał się tłuszcz. Co do samego mydełka nie robiono, go do użytku komercyjnego, ale badano czy coś takiego może powstać.

Q Dance:
Większość z tego co wymieniłaś to lipa. Było specjalne komando do przeszukiwania zwłok, ale oni zbierali np. złote zęby, lub jakieś ozdoby zachomikowane w różnych otworach ciała. :x
Reply
#18
wiem co się działo podczas wojny wkleiłem by pokazać innym Wink
Reply
#19
Nie zarzucam ci, że nie wiesz. Dodgy

Killeras:

Komando? Może powiesz coś, więcej bo o tym nie słyszałem. Tongue
Reply
#20
ok w ramach nieporozumienia możesz postawić mi piwo Cool BIEDNY JA Sad
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)