Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Religia, wyzniania, sekty
Levayański satanizm = ateizm + hedonizm.

Dużo seksu, zero Boga, et voila! Nikomu nie jest potrzebna "Biblia Szatana", zbyt wielu ciekawych haseł w niej nie wycztyasz. A pdf-y znajdziesz na piratebay. Wink
Reply
Exclamation 
Huehue... wiadomo co dobre, nie? Cool

Btw. tą całą książeczkę chcę przeczytać jedynie z ciekawości zaraz po tym jak skończę (jeżeli kiedyś zacznę) czytać biblię spisaną przez natchnionych... Wiesz... for fun.

Tya:
Masz tak samo jak ja czy straszny łowca? ;v Bo jednak jest różnica między tym co piszemy Cool
Reply
LaVeyański satanizm i teistyczny satanizm to syf i syf. Bekowy, komercyjny chłam pod masy, sory, piszę Ci to jako miłośnik death/black/thrashu nawet i wielki miłośnik Celtic Frost Big Grin.
Reply
Beka z laweja, tyle w temacie. Ten drugi typ, co odłam stworzył jest jeszcze lepszy. Wyznawcy seta, sEteniści.


Ej, ludzie! Temat nieco wygasa, więc narzucę nowy: "Jan Paweł II w Twoich oczach" - Czy jest Twoim autorytetem, jeśli tak, to dlaczego, jak nie - również. Jestem ciekaw Waszych wypowiedzi!
Reply
Był człowiekiem wielkim i moim zdaniem nawet jeśli ktoś jest ateistą/innego wyznania powinien go szanować, bo przeciwstawił się wielu trudnościom, którym przeciętny człowiek nie dałby rady, miał wielką charyzmę, no i oczywiście serce, czyli to, czego moim zdaniem brakuje ludziom w dzisiejszych czasach. Rok temu byłem świadkiem jak w Krakowie na placu jakiś człowiek dostał padaczki, wyglądało to strasznie, a mimo to większość ludzi tylko się odwróciła, patrzyła i nawet bez zatrzymywania szła dalej. Nie mam pojęcia czego to wina, nawet nasz przewodnik nie zareagował, jako dorosły, w pełni świadom człowiek powiedział nam, ze to nie nasza sprawa. Szkoda że dziś ludzi wychowuje się na tak obojętnie cudzemu cierpieniu istoty.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)