Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Religia, wyzniania, sekty
Myślę, że za czasów biblijnych po prostu nie klasyfikowano nietoperza jako ssaka, bo (na chłopski rozum) gdy coś latało, to musiało to coś być ptakiem. (coś większego od owada ofkors)
Reply
Tak, faktycznie zgadzam się. Wink Ale w Biblia mówi także, że ziemia jest okręgiem.

"Oto tajemnicę wam objawiam: Nie wszyscy zaśniemy, ale wszyscy będziemy przemienieni (52) w jednej chwili, w oka mgnieniu " 1 KORYNTIAN 15:51-52 - gdyby ziemia była płaska wg Biblii , to sytuacja nie mogłaby wystąpić w jednej chwili w oka mgnieniu , gdzie panuje dzień i noc ale wg Biblii ziemia jest kulista i w tym samym momencie w jednym miejscu trwa dzień ale po przeciwległej stronie jest noc tak jak powiedział JEZUS CHRYSTUS.
Reply
Quote:Wierzę w Boga. Nie dlatego ,że tak zostałem wychowany. Nie dlatego ,że żyje w katolickim kraju ,gdzie religia ściśle wiąże się z kulturą i tradycją. A dlatego ,że osobiście doznałem jego istnienia.W momentach załamania , gdy w modlitwie z problemem zwracałem się do Niego , zawsze w jakiś cudowny sposób pojawiało się rozwiązanie mojego problemu...mógłbym tu o tym dużo pisać...nie o to chodzi by udowadniać.Każdy sam musi tego doświadczyć , i to tylko od Boga zależy.Chciałbym wam napisać o moich odczuciach jakie pojawiły się po przeczytaniu Waszych postów.Biblia mówi ,że żyjemy w czasach ostatecznych.W tych czasach Diabeł ma tu na ziemi pole do popisu , teraz Bóg pozwala mu działać , po to by z pośród ludzi wybrać tych , którzy na prawdę GO kochają i chcą iść za NIM.Jak już wspomniałem Diabeł działa , co widać gdy rozejrzymy się wokół .I widać to również w waszych wypowiedziach...to przykre jak wielu ludzi tkwi w kłamstwie. Przyjrzyjcie się bliżej swojemu życiu , jakie są jego owoce? wszystkiego dobrego wam życzę .
Reply
Kogo cytujesz? Wyrzuć te pogrubienie i kursywę, żeby czytać się nie odechciewało.
Reply
To nie ma brzmieć chamsko, ale poproś Boga o rozwiązanie twojego problemu z interpunkcją.
Reply
Kolejny powód aby była wojna, kłótnie religijne, rasizm, nie rasizm, ale w sumie to wszystko jest chore.. Dajmy przykład przeciętny Francuz mieszkający w Paryżu posiadający żonę i dwójkę dzieci dostaje pieniądze socjalne, a emigrant "Arab"? Też dostaje pieniądze socjalne w Paryżu przy czym on posiada 3 żony i siedmioro dzieci.. Trochę igra się to z logiką ale przez to wszystko dochodzi do konfliktów zbrojnych.. Masło maślane.
Reply
Do czego pijesz? Brzmi jak prowo sympatyka araba Big Grin
Reply
Wat? Wojna religijna przez socjal francuzów? Jak już, to przez prawo francuskie, które jest sprzeczne z prawem koranu. Francuscy Islamiści naprawdę przeginają pałkę i zamiast z pokorą dziękować za azyl i pieniądze, to Ci organizują protesty i grożą narodowi.
Reply
Jestem Chrześcjaninem ale przecież gdybym był wychowany w domu wierzących w innego Boga to tak samo bym myślał o innym Bogu i było by że Bóg Chrześcijański nie istnieje tak samo jak teraz np. myślę że Zeus nie istnieje. Może jest jakiś inny Bóg, a może i nawet Zeus i inni Bogowie Greccy. Poprostu wierzymy w to co nam wbijano do głowy od urodzenia. Możliwe że nie ma też nikogo, poprostu giniemy i koniec.
A świat według Bibli stworzył Bóg, i byli tam Adam i Ewa ale świat musiał być jeszcze przed nimi bo co z dinozaurami, na które są niezbite dowody?
Reply
Ale księga rodzaju nie zaprzecza wcale teorii o dinozaurach, one również być mogły, bo ludzie także Biblii nie są pierwszymi.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)