Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska scena polityczna
#81
Wojna właśnie w znaczeniu ,,konflikt zbrojny", konwencje NATO-wskie, nic nie wymyślam. Wiadomo że cały czas toczy się wojna gospodarcza, manipulowanie cenami zasobów etc.
O zamachu można i trzeba mówić, jako o możliwym (realnym) scenariuszu. Jeśli już z góry, podczas prowadzenia śledztwa, bezpodstawnie jest odrzucony motyw działania osób trzecich to myśl nasuwa się sama że coś tu nie gra.
Rosji dzielenie polaków jest na rękę. Polski też (vide:Ribbentrop-Mołotow) Smile, ale tu chodzi raczej o polaków. Z tym że oni nie prowokują, tylko mataczą w śledztwie, przy współudziale naszej cudownej koalicji. A to, że PiS zgarnia poparcie to wg. mnie to że ludzie powoli zaczynają otwierać oczy, robiąc się coraz mniej wierzący w to co podają mainstream media.
Reply
#82
Co do katastrofy, jak się nie uda wcisnąć kitu, że to wypadek, zaraz znajdzie się Gruzin/Czeczen, który przyzna się do zamachu znajdą się też świadkowie i nagrania, a finalnie, to będzie zamach, przez Gruzinów/Czeczenów, których Kaczyński wspierał, ironia, nie?
Reply
#83
Rozumiem że pijesz do zamachu, który miał miejsce w Rosji. Poniekąd tak może być.
Próbuje już się zwalić winę na katastrofę na Kaczyńskiego (obojętnie którego). Czepiają się jak ktoś wysunie tezę o zamachu, bo nie wiem na 100% jak było, ale nie czepiają się jak ktoś wysunie tezę że to wina samego PiSu. Ironia, nie ? Tak właśnie działają media na świadomość ludzi.
Czytałem w GP, odnośnie tego trotylu, znalezionego w resztkach, że ponoć jakiś anonimowy polityk z PO relacjonował redaktorowi, że Tusk i niektórzy z jego ekipy, tego felernego dnia rano, kiedy ukazała się wrzutka w Rzepie, pakowali walizki, ponoć mieli prosić o azyl na Białorusi. Spekulacje ? być może, ale proszę Was, zanim napiszecie trzy kilo nieprzychylnych komentarzy na ten temat, popatrzcie jakie Wy czasem pseudo-rewelacji nie wstawiacie. Akurat w wersję mediów nieprzychylnych władzy jestem skłonny bardziej uwierzyć.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)